APIE MUS

 

 

Autentiškumas ir išskirtinumas prasideda keliant sau aukštus kokybės reikalavimus. Jis atsispindi kūryboje, medžiagų parinkime ir su meile išpildytose detalėse. Uždaroji akcinė bendrovė „Roso“ jau 28 metus siekia išskirtinumo standartinių ir nestandartinių kailinių ir odinių drabužių bei aksesuarų gamyboje. Nuo 1992 metų jungiame tradicijas ir modernumą diegdami naujas technologijas, bet nepamiršdami kailiadirbystės pamatų.

 

Pagrindinė mūsų įmonės veiklos kryptis yra vienetinių drabužių iš odos ir kailio gamyba. Išklausę Jūsų pageidavimus, parinksime Jums tinkamiausią modelį bei medžiagas. Mūsų siuvėjų bei modeliuotojų profesionalumas ir kūrybiškumas suteikia mums galimybę priimti individualius ir nestandartinius užsakymus.

 

Pas mus rasite ir platų pasirinkimą originalių aksesuarų, galanterijos gaminių, interjero detalių bei galvos apdangalų.

Visiems gaminiams teikiamas garantinis ir pogarantinis aptarnavimas.

 

Puošnūs, kokybiškai pasiūti ir derantys prie charakterio kailiniai yra kaip antra oda – jie ne tik funkcionalūs, praktiški ir lengvi, bet ne prasčiau nei kitas drabužis padeda sukurti išskirtinį stilių, pabrėžti asmenybės ypatumus. Individualiai pasiūti ir priderinti prie Jūsų figūros gaminiai ne tik šildys Jus žvarbiu metų laiku, bet ir suteiks pasitikėjimo savimi.